CBRE’nin Sermaye Danışmanları ekibi, rakipsiz finansal uzmanlığımız ve küresel gayrimenkul öngörülerimiz ile desteklenen bağımsız ve sektörde lider bir sermaye piyasası danışmanlığı sağlamaktadır.

Dünyanın en önde gelen ticari gayrimenkul şirketi olarak, gayrimenkul sektöründeki tecrübemizle birlikte, global ölçekteki bir kurumsal finans firmasının odak, disiplin ve erişimini arayan müşterilerle yakın çalışma içerisindeyiz.
Uzmanlarımız, çeşitli sermaye yapılarından yararlanan uzman sektörleri ve farklı coğrafyalarda müşteri gereksinimleriyle yatırım stratejilerini buluşturan deneyimli finansman profesyonellerinden oluşmaktadır.

Sermaye danışmanlık hizmetlerimiz üç temel alanı kapsamaktadır:

  • Kurumsal Finans: Ekibimiz yaratıcı müzakere çözümleri, stratejik fonlama danışmanlığı ve aracılık desteği sağlamaktadır. Küresel bir ilişki ağından yararlanan uzmanlarımız, sermaye artırmadan borç fonlama, analiz ve portföy modellemeye ve enerji ve altyapı piyasalarındaki uzman finans çözümlerine kadar uzanan yelpazede finansla ilgili her konuda destek sunabilir. 
  • Yatırım Danışmanlığı: Ekibimiz, CBRE’nin gayrimenkul piyasaları konusundaki benzersiz bilgilerinden yararlanan bağımsız ve güvenilir bir hizmet sağlamaktadır. Doğrudan ve dolaylı mülklerin yanı sıra borç yatırımı konusunda da sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimizle, yaratıcı yatırım çözümleri ile gereklilik ve finansal hedefleriniz arasında tam uyum sağlayabiliriz.
  • Kredi Hizmetleri: Ekibimiz, aynı zamanda eksiksiz gayrimenkul kredisi hizmetleri ile kredi kuruluşları için de güvenilir yönetim çözümleri sağlamaktadır. Kredi danışmanlığından hizmet sunumu ve kurtarmaya kadar uzanan yelpazede, sermayenizi yönetmeye hazır bir ekibe sahibiz.