Mülk Hizmetlerinde yaptığımız her şey, bir mülkün tüm ömrü boyunca ve çok çeşitli mülk sınıflarında örnek teşkil eden bir gayrimenkul yönetimi deneyimi sunmak içindir.

Güvenilir yönetim yüksek kalite ile başlar


Gayrimenkul yönetimi; gayrimenkul piyasası, kiracıların, müşteri ve ziyaretçilerin ihtiyaç ve gereksinimleri, binanın teknolojisi ve yapısı konusunda uzmanlık gerektirir. Gayrimenkul yöneticiniz olarak görevimiz, bu verileri bütçe ve kira gelirini temel alan net bir mali plana dönüştürmektir. Böylece, ticari durumunuza göre özel olarak hazırlanmış olan güvenilir raporlar üretebiliyoruz. Bir yatırımcı ya da mülk yöneticisi olarak önceliğinizin işleyen bir ofis binası olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle en iyi sistemler ve en iyi profesyonellerle çalışıyoruz; titiz, motive ve işleri konusunda tutkulu insanlar.


Kiracı memnuniyeti önemlidir


Stabil bir kira geliri, gayrimenkul yönetiminde hayati öneme sahiptir. CBRE, gelirinizin kiracı memnuniyeti sağlanarak en iyi şekilde korunacağını bilmektedir. Teknik sorunların önüne geçmek için her türlü tedbiri alıyoruz ancak yine de sorun çıkması durumunda, taleplere yanıt vermek, kusursuz tesis hizmetleri sağlamak ve sözleşme ile ilgili her türlü konuya çözüm bulmak için etkili bir şekilde çalışıyoruz. Kendi araştırma ekibimiz sayesinde, kiracıların neleri önemsediğini ve onlar için nelerin kritik olduğunu biliyoruz. Müşterilerimiz için kiracı memnuniyetini ölçüyoruz ve aldığımız geri bildirimlerden gurur duyuyoruz.

Cazip bir yatırım oluşturuyoruz


Nihayetinde önemli olan, yatırım ufkunuzla birlikte yatırım kârınızdır. Bu nedenle geniş uzmanlığımızdan faydalanarak gayrimenkulünüzden en yüksek kârı nasıl sağlayabileceğinizi ve bunun performans üzerinde nasıl olumlu bir etkiye sahip olacağını göstermek istiyoruz. Örneğin uluslararası yönetim ve yatırım piyasası konusunda hatırı sayılır ölçüde bilgimiz ve tecrübemiz yardımıyla son kullanıcılar arasındaki trendleri yakından takip ediyoruz. Tek gayemiz, gayrimenkulünüzü değerli bir yatırıma dönüştürmektir.

Yenilikçi bir yaklaşıma sahibiz


Yardi Voyager (finansal yönetim), DMI (pazarlama yönetimi ve müşterilerin davranış analizi) ve OSS (Alışveriş Merkezleri için e-Ticaret platformu) gibi otomasyon sistemlerin kullanımında öncüyüz.