Portföyün değerlenmesinden kredi teminatı mülklerin değerlemesine, tek seferlik ticari binalardan konut yapılarına kadar gayrimenkulün her türü ve alanı konusunda uzman ve bağımsız danışmanlık vermek, değerleme hizmetlerimizin kapsamındadır.

Doğru ve güvenilir değerlemeler, iyi işleyen ve şeffaf bir gayrimenkul piyasası için temel öneme sahiptir. CBRE değerlemeleri, gayrimenkul piyasasında mülk performansının daha iyi anlaşılması ve belirsizliğin azaltılmasına yardımcı olarak, ilgili taraflara fayda sağlayabilmektedir.

En iyi değerleme sonuçlarını uygulayabilmek için, yerel piyasa bilgisini süreç yönetimi ve veri erişimi konusundaki kendi küresel standardımızla birleştiriyoruz. Sürekli ve en iyi performansı sağlamak için, iyi geliştirilmiş bir süreçte en son tekniklerden yararlanıyoruz. Ayrıca, değerlemelerimiz, en son mali ve finansal mevzuata uymaktadır.

Benzersiz öngörülerimiz, farklı çalışma alanlarımız ve geniş çevremizden yararlanarak, değer artırıcı gayrimenkul çözümleri geliştiriyor ve üstün müşteri memnuniyetini sağlayabiliyoruz.

Değerleme ve Danışmanlık Hizmetleri yaklaşımımız, üç temel ilkeden oluşmaktadır:

  • Mükemmeliyetçiliğe ve kaliteli risk yönetimine bağlılık
  • Sektör lideri teknoloji platformları ve veri erişilebilirliği
  • Küresel kapsam ve işletilebilirlik
  • Önde gelen değerleme hizmet sağlayıcısı

CBRE Değerleme ve Danışmanlık hizmetleri, Avrupa genelindeki en büyük ve en deneyimli değerleme ekibidir. Ekibimiz, tek seferlik değerlemelerden tüm portföyün değerlenmesine kadar, her türlü gayrimenkul türü ve tüm gayrimenkul ilgi alanlarında bilgili, piyasaya yönelik ve bağımsız danışmanlık sağlamaktadır.

Piyasayı anlamak


Tüm Değerleme ve Danışmanlık hizmetleri, sektörde öncü piyasa bilgilerimizle desteklenmektedir. CBRE, bir numaralı ticari gayrimenkul danışmanı olarak, dünyanın dört bir yanındaki Yatırım ve Aracılık ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen işlemlere göre bilgilendirilen ve beslenen sektör uzmanlarının bilgi ve araştırma verisine sahiptir.