CBRE’nin Veri Merkezi Çözümleri, dünyanın en büyük ve tek tam entegre veri merkezi gayrimenkul ekibidir ve veri merkezi hizmetlerini eksiksiz olarak sunmaktadır.

İster mülk sahibi, ister kullanıcı, ister yatırımcı olun, danışmanlık ve aracılık hizmetlerinden istişare, proje yönetimi ve veri merkezinizin entegre işletim desteğine kadar uzanacak şekilde, mülkün ömrü süresince destekleneceksiniz.

Boyut, kapsam ve coğrafyanız ne olursa olsun, esnek, ölçeklenebilir ve sürekli veri merkezi yönetimi ve BT çözümleri sunmak için sizinle iş birliği yapacağız.


Son teknoloji ürünü BT çözümleri


Yaklaşımımız, şirketinizin veri merkezi stratejisinin günümüzün sürekli değişen BT gerekliliklerine ve bilgiye her zaman hızlı erişim talebine ayak uydurmasını sağlamaktadır.


Hızla evrim geçiren iş gerekliliklerinize ayak uyduran etkili çözümler geliştirmek için bulut, ortak yerleşim ve diğer gelişen eğilimleri dikkate alıyoruz.

 

Risk yönetimi önemlidir


Proje yöneticilerimiz, yapı ve tasarım ölçütleriyle işletim ve finans gereksinimlerini aynı doğrultuya oturtma konusunda deneyimlidir ve böylelikle verimliliği en üst düzey çıkarırken riski de en aza indiren maliyet etkinliğine sahip çözümler yaratma konusunda size yardımcı olmaktadır.


Veri merkezi güvenilirliğinin kritik olduğunun farkındayız. Çözümlerimizin, insan faktörünün neden olduğu işletim riskini konsantre eğitimle %80’e kadar azalttığı kanıtlanmıştır.
Global veri merkezi websitemizde daha fazla bilgi edinin