CBRE, pazar lideri veri ve araştırmaların öncülüğünde sanayi ve lojistik gayrimenkul yatırımcıları, geliştiricileri ve kullanıcıları için kapsamlı bir hizmet yelpazesi sağlamaktadır.

Dünyanın en büyük aracılık ağına erişimimizle, müşterilere kurumsal gayrimenkul stratejilerini iyileştirme ve gayrimenkullerinin değerini ortaya çıkarma konusunda yardımcı olmak için bir lojistik çözümleri yelpazesi sunuyoruz. Üretimden son dağıtıma kadar mülklerin ömür döngüsünün ve ürün zincirinin tamamında EMEA bölgesindeki sanayi, lojistik ve perakende müşterileriyle ortaklık kurarak gayrimenkul değerlerini anlamalarını sağlıyoruz.

Yatırımcı ve geliştirici müşterilerimiz, minimum riskle maksimum geri dönüş oluşturma konusundaki başarısı kanıtlanmış çalışmalarımızdan yararlanmaktadır.


Stratejik istihbarat

 
Lojistik deneyimimizin derinliği, sanayide görülen yeni zorlukları diğer tüm danışmanlardan daha iyi anladığımız ve hızla değişen teknolojileri, pazar dinamiklerini ve yatırım trendlerini öngörmenize ve ayak uydurmanıza yardımcı olduğumuz anlamına gelmektedir.

İçinde bulunduğumuz dönem, sanayi ve lojistik sektörü için kritik bir dönemdir, zira tedarik zinciri modelleri artan müşteri beklentileri ve taleplerini karşılamak için kendini uyarlamaya devam etmektedir. Güçlü veri ve sanayi bağlantılarından gücünü alan danışmanlarımız, müşterilere bu değişen ve karmaşık dünyada hareket etme konusunda yardımcı olabilmekte ve gayrimenkul portföyüyle ilgili satın alma ve finansmandan tasarruf ve stratejik tavsiyeye kadar entegre çözümler sağlamaktadır.

Sanayi ve lojistik gayrimenkul alanında kullanıcı, geliştirici veya yatırımcı olmanız fark etmeksizin, CBRE, spesifik gereksinimlerinizin yerine getirilmesini sağlamak için yenilikçi ve pazar lideri çözümler üretir.

Her kararın, demografik, işgücü, yetenek, ulaşım ilişkileri, pazar eğilimi ve değerleri açısından eksiksiz şekilde analiz edilerek verildiğinden emin olabileceğiniz şekilde piyasa öncüsü araştırmalarla,  güvenilir analiz ve yerel tecrübeden istifade ediyoruz.

 

Üçün Gücü


250'nin üzerinde üst düzey lojistik müşterisinin katıldığı, kullanıcıları, geliştiricileri ve yatırımcıları bir araya getiren öncü nitelikteki her yıl düzenlenen Avrupa lojistik konferansına ev sahipliği yapmaktayız.

Etkinlik, bir yandan daha fazla şeffaflık, anlayış, performans verileri ve yatırım gerekçesi ve mülk tahsis analizi oluştururken, bir yandan da sektör profilini sürekli yükseltmeye yönelik bağlılığımıza dayanak oluşturmaktadır.