CBRE’nin Petrol ve Otomotiv ekibi, akaryakıt dolum istasyonları, araba galerileri, araba parkları ve diğer yol kenarı mülklerinin sahipleri ve kullanıcıları için kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.

Tüm sektör için benzersiz bir piyasa bilgisi sağlıyoruz ve uluslararası otomotiv üreticileri ve akaryakıt şirketlerinden bağımsız, ailelere ait işletmelere kadar uzanıyoruz. Temel hizmetlerimiz arasında aracılık, değerleme, kiralama yenilemeleri, kira incelemeleri ve portföy optimizasyonu yer almaktadır.

Küresel akaryakıt dolum istasyonu portföylerini yönetme ve optimize etme deneyimi olan tek gayrimenkul hizmet sağlayıcısı olarak, spesifik gereksinimlerinizi rakiplerimizden çok daha iyi anlıyoruz.

EMEA genelindeki tüm büyük piyasalarda bulunan yerel uzmanlardan oluşan ekibimiz, aynı zamanda yerel bilgi ve teslimat hızından ödün vermeden uluslararası ölçekte portföy değerlemeleri yapmamıza da olanak sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz şunlardır:

Değerleme: Uzmanlarımız, muhasebecilik amaçları ve gayrimenkul edinim ve satışı için değerleme sağlayarak petrol ve otomotiv işletmecilerini desteklemektedir. Ayrıca RICS Kırmızı Kitap değerlemesi yürütürken büyük bankacılık kuruluşlarının zaman çizelgeleri ve karmaşık gerekliliklerine göre gerekli durum değerlendirmelerini de üstleniyoruz.

Profesyonel: Petrol ve otomotiv sektörü için kira müzakeresinden kiralama yeniden hazırlamaları, uzatmaları ve kontrata bağlı değişikliklere kadar her şeyi içeren geniş kapsamlı mülk sahibi ve kiracı danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz.

Aracılık: Uzman Petrol ve Otomotiv Aracılığı ekibimiz, konumun geliştirmeye uyacağı mevcut akaryakıt dolum istasyonları ve sahaları da dâhil olmak üzere mülkiyet ve kira edinimleri gerçekleştirme konusunda deneyimlidir. Bir gayrimenkul ömrü süresinde piyasanın sürekli analizini temel alarak optimal noktada mülkiyet ve kira haklarının satışını gerçekleştiriyoruz.

Strateji Danışmanlığı: Sağlam stratejik kararlar almanızı sağlamak için ağ planlaması, yer analizi ve temsil çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Rakipleri ve yolların yeniden düzenlenmesi gibi altyapı değişikliklerini izleyerek, alım satım performansını etkileyebilecek ve yeni fırsatlar belirleyebilecek faktörleri işaret ediyoruz.

Portföy Hizmetleri: Danışmanlarımız, stratejik çözümler sunmak için portföy verilerinizi analiz edecektir. Veri yönetimi, muhasebe, kiralama yönetimi ve gayrimenkul yönetimini bir araya getirerek, gayrimenkulünüzün temel iş hedeflerinizle paralel durumda olmasını sağlıyoruz.