Ekibimiz, perakende sektöründe, şehir içi ve dışı perakende alanlar alışveriş merkezleri, kiralama danışmanlığı, sermaye piyasaları ve kurumsal kullanıcı hizmetleri gibi çeşitli alanlardaki müşterilere danışmanlık yapma konusunda rakibi olmayan bir aracılık deneyimine sahiptir.

Perakendeyi anlamak


Tüketicilerin gelişmekte olan alışveriş alışkanlıkları, perakendeciler için önemli güçlükler yaratmaktadır. Bu davranış değişiklikleri, perakendeciliği etkilemektedir. Geçerli eğilimleri inceleyerek bunların yansımalarını perakendeciler, yatırımcılar ve bunların portföy gereksinimleri için bildiriyoruz.


Güvenilir danışman


Bütünlükçü yaklaşımımız ile, işletme sahiplerine perakende tesislerinin kiralanması, satışı veya yapısal yükseltme işlemleri konusunda danışmanlık sunuyoruz. Alışveriş merkezi sektöründeki hem satın alma hem de satış işlemleri için değerleme, yönetim ve destek sunuyoruz. Ayrıca, başarıları için çok büyük bir öneme sahip mağazaları seçen ve kiralayan küçük perakendeciler ve büyük perakende zincirleri için de bu işlemler açısından güvenilir bir danışmanız.

Derin perakendeci ve tüketici görüş ve bilgilerimiz ile yerel, bölgesel ve küresel varlığımız, ister perakendeci, ister yatırımcı, ister FMCG, ister özel sermayeli şirket olsun, müşterilerimize gerçek bir rekabet avantajı sağlamaktadır.