İster kurumsal ister bireysel, ister yatırımcı ister finansör olsun, müşterileri, CBRE Hotels’in sadece konaklamaya odaklanan kapsamlı ve uluslararası bir hizmet sağlayıcısı olarak benzersiz bir konuma sahip olmasından dolayı avantaj sağlamaktadır.

Otel yatırımcıları, geliştiriciler, finansörler ve müşteriler, sınır ötesinde hızla hareket etmektedir. Başarı; yer, marka, yönetim, tesisler, olanaklar ve teknoloji ile daha geniş ölçekteki rekabet görünümü ve değişen piyasa eğilimleri konusunda karmaşık bir karar mekanizmasını yönetmeye bağlıdır.

CBRE, müşterileri için başarı elde etmek için odaklanmış uzmanlık, piyasa bilgileri ve küresel bağlantılar ile birlikte, dünyadaki en büyük otel ekiplerinden birine sahiptir. İster kurumsal ister bireysel, ister yatırımcı ister finansör olsun, müşterileri, CBRE Hotels’in sadece konaklamaya odaklanan kapsamlı ve uluslararası bir hizmet sağlayıcısı olarak benzersiz bir konuma sahip olmasından avantaj sağlamaktadır.

Otel işi konusunda tutkulu olan deneyimli danışmanların küresel görüşleri ve kişiye özel çözümlerini sağlamaktayız.

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde, müşteriler geniş bir ölçeğe yayılan disiplinlerde hizmetlerimizden faydalanmaktadır:

  • Tek veya birden fazla mülkün otel aracılığı
  • Satın alma danışmanlığı
  • Otel danışmanlığı ve mülk yönetimi
  • Fizibilite çalışmaları
  • Tek varlıklar ile portföy varlıkların otel değerlemesi
  • Otel işletmecisi seçimi

EMEA ofislerimiz Almanya (Orta ve Doğu Avrupa’yı kapsar), İspanya, Fransa, İrlanda, İtalya, Hollanda, İsviçre, İsveç, Norveç ve Birleşik Krallık’ta bulunmaktadır.
Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin ya da küresel hizmetimize ilişkin ek bilgiler için CBRE Hotels Web sitesini ziyaret edin.