Ofis danışmanlık hizmetleri

Kapsamlı hizmet yelpazemiz yatırım edinimi ve satışı; ofis kiralama, mülk sahibi ve kiracı temsilciliği; değerleme; iç donatım ve işyeri danışmanlığı.

Enerji ve Sürdürülebilirlik

İş sürdürülebilirliğine bütüncül bir yaklaşım sergileyen ekibimiz, yalnızca karbon ayak izlerini önemli ölçüde azaltmakla kalmayıp, aynı zamanda işiniz için uzun vadeli faydalar ve değer de yaratan stratejiler geliştirmektedir.

Sanayi ve Lojistik

CBRE, pazar lideri veri ve araştırmaların öncülüğünde sanayi ve lojistik gayrimenkul yatırımcıları, geliştiricileri ve kullanıcıları için kapsamlı bir hizmet yelpazesi sağlamaktadır.

Veri Merkezi Çözümleri

CBRE’nin Veri Merkezi Çözümleri, dünyanın en büyük ve tek tam entegre veri merkezi gayrimenkul ekibidir ve veri merkezi hizmetlerini eksiksiz olarak sunmaktadır.

Oteller

İster kurumsal ister bireysel, ister yatırımcı ister finansör olsun, müşterileri, CBRE Hotels’in sadece konaklamaya odaklanan kapsamlı ve uluslararası bir hizmet sağlayıcısı olarak benzersiz bir konuma sahip olmasından dolayı avantaj sağlamaktadır.

Petrol ve Otomotiv

CBRE’nin Petrol ve Otomotiv ekibi, akaryakıt dolum istasyonları, araba galerileri, araba parkları ve diğer yol kenarı mülklerinin sahipleri ve kullanıcıları için kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.

Perakende

Ekibimiz, perakende sektöründe, şehir içi ve dışı perakende alanlar alışveriş merkezleri, kiralama danışmanlığı, sermaye piyasaları ve kurumsal kullanıcı hizmetleri gibi çeşitli alanlardaki müşterilere danışmanlık yapma konusunda rakibi olmayan bir aracılık deneyimine sahiptir.