CBRE olarak binaların kalıcı bir etki bıraktığını biliyoruz.

Bu nedenle, kapsamlı Tesis Yönetimi hizmetlerimiz, binalarınızın performansını optimize ederek başarılı sonuçlar alabilmeniz için memnuniyet verici ve verimli bir işgücünüz olmasına yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Binaların bir işletme için çalışanlardan sonra ikinci en yüksek işletme maliyeti olabildiğini biliyoruz ancak gayrimenkulün sağlayabileceği değerin de farkındayız. Tesis yönetimi uzmanlarımız, bina ve mülklerinizin en yüksek standartlar uyarınca korunmasını sağlayacak, etkili ve modernleştirilmiş bir süreç yoluyla riskleri azaltacak ve güvenliği artırarak masrafları düşürecektir. Sadece bununla da kalmayıp övünülecek bir mekan oluşturmaya yardımcı olacak, doğru personeli işletmenize çekmeyi ve ziyaretinize gelen müşterilerin etkilenmesini sağlayacağız.

Hedefimiz, nerede ve hangi ölçekte olursa olsun, çalışanların ve portföylerin en yüksek performansı göstermesidir. Tekil binalar, kent simgeleri ve bölgesel veya küresel gayrimenkul portföyleri için müşteriye özel çözümler sağlıyoruz.


Kendi bünyemizde verdiğimiz aracısız hizmetler


Dış kaynak kullanmak yerine teknik hizmetleri direkt olarak kendimiz sağladığımızdan kalite artışıyla birlikte maliyetlerin ve riskin azalmasını garantileyebiliriz. Kendi bünyemizde aracısız olarak teknik hizmet vermek açısından piyasada en önde gelen firmayız.

CBRE olarak bizim için güvenlik, yalnızca bir performans istatistiği değil aynı zamanda kurum kültürümüzün temel bir değeridir. Kendi personelimizin ve sizin çalışanlarınızın güvenli bir çalışma ortamına sahip olabilmesi için de sürekli olarak güvenlik kültürümüze yatırım yapmayı sürdürüyoruz.

Sizin işiniz, sizin çözümünüz


Laboratuvar, veri merkezi ve işlem odası gibi kritik ve spesifik çalışma alanlarının yönetimini, işletmenizin beklenmedik bir hizmet kusurundan dolayı bir saniye bile kaybetmeyeceği şekilde yapmaktan gurur duyuyoruz.


Ancak uzman hizmetlerimiz yalnızca bu mekanlarla sınırlı değildir. Tüm hizmetlerimizi coğrafi konum, iş yeri türü ve istenen sonuca göre özerkleştirebiliriz.