Pazar lideri olan içgörü araçlarıyla hem yerel hem de küresel düzeyde uzman bilgisini bir araya getiren bizler, kurumunuzun tedarik zincirinin size özgü analizini gerçekleştirerek dönüştürücü sonuçlar doğurabilecek öneriler sunuyoruz.


Tedarik zinciri masraflarının azaltılması


Tedarik zinciri yönetimi uzmanlarımız, tedarik zinciri ağınızdaki sayı, lokasyon, boyut ve olanakların rolünü inceleyecek, böylelikle masrafları azaltarak işiniz genelinde verimlilikler getirmeyi sağlayacaktır.


Uzmanlık ve ölçeğimizden hareketle, küresel çapta maliyet ve hizmet sağlama farklılıklarını analiz edebiliyor ve iş hedeflerini mümkün kılan ağ optimizasyonu ve tedarik zinciri çözümlerini size sunuyoruz. Tedarik zinciri danışmanlığı sürecimiz, iş gücü giderleri, lokasyon teşvikleri, taşıma oranları ve envanter maliyeti gibi gayrimenkul verilerinin kanıtlanmış bir analizi ile gerçekleştirilmektedir.


Kapasite yönetimi

 

CBRE, kapasite kısıtlamalarını belirleyerek bu kısıtları azaltmak için güncel operasyonlarınızı değerlendirecektir. Ayrıca lojistik, ulaşım, dağıtım, envanter ve sipariş yönetimi gibi alanlarda tedarik zinciri analizi gerçekleştirecek ve güncel kapasite planlamanızı gelecek başarınızı kolaylaştırma adına büyüme tahminleriyle karşılaştırmalı olarak mevcut kapasite planlamanızı ölçecektir.


Üçüncü taraf lojistik

 

CBRE profesyonelleri, üçüncü taraf lojistik ve tedarik zinciri yönetiminin diğer kurum içi hizmetlerin kullanımına kıyasla faydalarını değerlendirmektedir.

Stratejik gerekliliklerinizi anlamayı vazife edineceğiz. Dış kaynakların kullanıldığı bir tedarik zinciri modeli uygunsa, spesifik gereksinimleriniz için en iyi üçüncü taraf temsilcilerini belirlemenize yardımcı olabiliriz.