Dünya çapında analitik araçlar ve yerel uzmanlığın birleşimiyle, size ticari avantaj sağlamak üzere tasarlanmış bir lokasyon stratejisi sunmak için maliyet, hedef piyasalar, kamu teşvikleri ve yetkinlik açısından lokasyon stratejinize en uygun kiralama ve alanları belirlemenize yardımcı oluyoruz.


Portföy Danışmanlığı hizmetleri


EMEA bölgesi ve ötesine yayılan uzmanlarla birlikte, mevcut bir portföyü yeniden yapılandırmak, küresel politik ve ekonomik olaylara reaksiyon göstermek ve uzun vadeli piyasa eğilimlerinden yaralanmak için küresel veya şehir ölçeğinde destek sağlayabilmekteyiz. Uzmanlarımızın benzersiz yerel bilgi düzeyi, aynı zamanda kurumlar genelinde gördüğümüz dinamik değişikliklere daha iyi ayak uydurmak için mevcut alanınızı sağlamlaştırmak ve kullanım giderlerini azaltmak için yararlı da olabilir.

Lokasyon stratejisi


CBRE, lokasyon stratejisinin tüm yönlerine ilişkin bağımsız danışmanlık sağlar ve mevcut sahalardaki kaynakların yapılandırılmasını ve yeni fırsat alanlarının belirlenmesini sağlar. 


Saha lokasyon planları yapılması söz konusu olduğunda, Lokasyon Danışmanlığı ekibimiz gayrimenkul ediniminin ana unsurunuz olmadığının farkındadır. Mülk, daha ziyade ürün ve hizmet sağlamak gibi temel iş işlevlerinizi kolaylaştırma amacı taşır.

Ekibimiz yerel iş gücü uygunluğu, maliyet ve maliyet ara kazancı, iş ortamı, düzenleyici ve risk faktörleri ve ulaşım faktörleri gibi iş performansı açısından büyük bir fark yaratabilecek faktörlere yoğunlaşmaktadır. Bu önemli bileşenler belirlendikten sonra, ideal alan arayışı başlar.


Taşınma hizmetleri ve tasarrufları


CBRE, yer değiştirme projelerindeki teknik bilgileri ve deneyimiyle temsil ettiği müşterilere maliyet tasarrufu ve avantaj sağlama konusunda destek verir.

Sürdürülebilir bir iş gücü havuzu, işinizin genişlemesine olanak sağlar. Biz de Avrupa’da iş gücü veya sermaye yatırım masraflarının %50’sini oluşturabilecek kamu teşviklerini bulmanıza yardımcı oluruz.