Yurt içindeki ve bölgemizdeki şirketlere ek olarak, gayrimenkul stratejileri konusunda CBRE’nin yurt dışındaki müşterilerine de danışmanlık sunmaktayız. Kapsama alanlarının uygunluğunu değerlendirmelerine yardımcı olmakta ve tesislerini mümkün olan en iyi şekilde kullanmalarını sağlamaktayız.

Ofis, perakende, sanayi ile lojistik ve veri merkezleri gibi her türlü mülkle çalışıyoruz.

Bir CBRE müşterisi olarak, kurumsal gayrimenkul stratejinizi tanımlayarak iyileştirmenize ve mülklerinizdeki ek değeri ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak çeşitli danışmanlık çözümleriyle desteklenen, dünyanın en büyük aracılık ağına erişim kazanıyorsunuz.


Azalan maliyet ve risk yönetimi


Uzmanlarımız, finansal & operasyonel risk ve fırsatlarının tamamını dikkate alarak işiniz için özel olarak hazırlanmış bir stratejiyi formüle ederek uygulamaya koyacaktır.


Beklentilerin ötesindeki bir düzeyde hizmet sunabilme amacıyla, birlikte yakın bir şekilde çalışabilmemiz için, işinizi anlamayı vazife ediniyoruz.

Benzersiz ölçeğimiz, çözümlerimizi spesifik iş sektörünüzün gereklilikleri ve piyasa dinamiklerini yansıtacak şekilde uyarlamamıza imkan sağlamaktadır.


Modernleştirilmiş bir hizmet


İster birden fazla piyasayı kapsayan işlemler, isterse tek bir işlem olsun, iş gerekliliklerinizi tamamen anlayarak gereğini yapabilmek için tek bir temas noktası sağlıyoruz.

Güvenilir ve piyasa lideri araştırma, analiz ve yerel uzmanlık sağlayabildiğimiz için, her türlü kararın demografi, iş gücü arzı, ustalık, ulaşım bağlantıları, piyasa eğilimleri ve değerlerin kapsamlı bir analizine dayandığından emin olabilirsiniz.