İş yeriniz, çalışanlarınızın ve işinizin performansını artırma veya azaltma kabiliyetine sahip, dinamik ve esnek bir varlıktır. İş yerinizin fikir ve yeniliklerle ilgili bir kuluçka alanı ve işi etkinleştiren bir faktör;  çalışanlarınız ve müşterileriniz için bir deneyim ile, inandığınız ve arkasında durduğunuz değerlerin bir dışavurumu olduğuna inanıyoruz.
 
Kişiler, mekanlar ve teknoloji arasındaki bağlantıları en verimli şekilde kuran ve sektörün önde gelen uzmanlığına sahip bir kurum olarak, müşterilerimizin maliyetlerini düşürmek / güncellemek, kaynaklarını daha etkin yönetmelerini sağlamak, çalışanların etkinleştirilmesi ve daha hızlı karar vermelerini sağlamak konusunda müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

İş Yerine Bakışımız

İş yeri hakkındaki görüşümüzü öğrenmek, profesyonellerle iletişimde olmak ve en iyi çalışan deneyimlerini nasıl oluşturduğumuzu ve kendimiz ile müşterilerimiz için dönüşümü nasıl gerçekleştirdiğimizi görmek için bizi takip edin.
LinkedIn’de İş Yeri

Müşterilerimiz ne diyor?

Related services

Aracılık Hizmetleri ve Danışmanlık

CBRE, gayrimenkul kullanıcı ve yatırımcıları için piyasada öncü konumda olan bir Danışmanlık ve Aracılık Hizmetleri yelpazesi sunmaktadır.

Portföy ve Konum Danışmanlığı

CBRE’nin Portföy ve Lokasyon Danışmanlığı ekibi, iş hedeflerinizi ileriye taşımak için operasyonlarınız, çalışanlarınız ve müşterileriniz için en iyi lokasyonları belirler.

Küresel İş Yeri Çözümleri

Küresel İş Yeri Çözümleri (GWS), tesis yönetimi, proje yönetimi, danışmanlık ve aracılık hizmetleri yoluyla her boyuttan kullanıcıları destekleyen bir CBRE bölümüdür.