CBRE, pazar lideri bir Aracılık Hizmeti sunmakta ve en başarılı alımlar, tasarruflar, kira yenilemeleri ve ticari kira incelemelerini sağlamak için müşterilerle gayrimenkulleri konusunda birlikte çalışmaktadır.

Hizmetlerimiz, müşterilere gayrimenkul portföylerinin tam ticari görünürlüğünü sağlama, güvenilen bir hizmet ortaya koyma ve nihayetinde de bir yandan risk yönetimi yaparken bir yandan da ticari değer sağlayan koordine stratejiler ortaya koyma olanağı sağlamaktadır.

Müşterimizin ana işinin çoğunlukla gayrimenkule yoğunlaşmadığının farkındayız. Bunu akılda tutarak, piyasa şartlarına etkin bir şekilde uyum sağlayabilmek için küresel ölçek ve merkezi koordinasyondan yararlanıyor ve geniş iş stratejinizle paralelliği sağlıyoruz.

Sunduklarımız

 

  • Kurumsal stratejiler: Eylem planları oluşturma ve koordine etme; yenilikçi kullanıcı çözümleri sunma.
  • Danışmanlık hizmetleri: Yer ve işyeri analizi sağlama, yeniden müzakere, nakil veya kiralama veya satın alma işlemlerinin avantajlarını hesaplama.
  • Aracılık Hizmetleri: Kira/mülkiyet alımları ve tasarrufları, kira yeniden müzakereleri ve kira teslimleri, sat-ve-geri-kirala yapılanmaları, ihtiyaca göre geliştirme çözümleri.
     

Küresel portföy yönetimi

Aracılık hizmetlerinin etkin şekilde sunulmasında  benzeri olmayan bir uzmanlık sağlıyor, tek seferlik işlemlerden portföyünüzün ve kira yükümlülüklerinizin küresel yönetimine kadar size her konuda zaman ve para kazandırıyoruz.


Maliyet tasarrufları

 

Portföy yönetimi ve strateji konulu güvenilir danışmanlık hizmetimiz, işinizdeki maliyet tasarruflarını hızlı bir şekilde belirleyebilir ve aracılık hizmet kapsamınızın optimizasyonu yoluyla tipik olarak %20 civarında tasarruf sağlayabilir.