Performans misyonumuzdur


40 yılı aşan deneyim sahibi bir yatırım yönetimi lideri olarak, sürekli bir şekilde dünya çapında yatırım sonuçları ve olağanüstü müşteri hizmeti sunmayı amaçlayan geniş ve derin bir yatırım platformu sunuyoruz. Gayrimenkul ve altyapı odağımız, kapsamlı yeteneklerimiz ve müşterilerimize olan bağlılığımız, bize farklı bir rekabet avantajı sağlamaktadır.

 
20 ülkede fiilen gayrimenkul ve mülk uzmanı olan portföy yöneticileriyle birlikte, geri dönüşleri en üst düzeye çıkarma, sermayeyi sınır ötesine etkili ve verimli bir şekilde taşıma ve müşterilerimize dünya genelinde değer katmayı amaçlayan varlıkları etkin bir şekilde yönetiyor ve işletiyoruz.
 
CBRE Küresel Yatırımcıların yatırım hedeflerinize ulaşma konusunda size nasıl yardımcı olabileceği konusunda daha fazla bilgi alın.

Yatırım araştırmalarımız ve uzmanlığımız bizi diğerlerinden ayırmaktadır

Özel Sermayeli Gayrimenkul

Firma, dünya genelindeki yatırımcılar için Amerika, Avrupa ve Asya’da risk/geri dönüş spektrumundaki gayrimenkul yatırım programlarına sponsor olmaktadır. Programlar arasında farklı hesaplar ve karıştırılmış fonlar aracılığıyla sağlanan eksiksiz bir yatırım çözümleri yelpazesi yer almaktadır.

Gayrimenkul Menkul Kıymetleri

İşlem gören gayrimenkul ve altyapı menkul kıymetlerine odaklanan CBRE Clarion Menkul Kıymetler, dünya genelindeki müşteriler için etkin olarak yönetilen yatırım çözümleri sağlamaktadır.