Üst düzey mülk satışları ile finans ve yatırım bankacılığı yeteneklerini daha iyi bir gayrimenkul yatırımı performansı sunan tam entegre, tek bir hizmette bir araya getiriyoruz.

 
Günümüzün karmaşık küresel sermaye piyasalarında yol alırken, güvenilir bir danışmanlık, sermaye gerekliliklerinizi yönetme ve yatırımlarınızın performansını en üst düzeye çıkarma konusunda çok büyük bir destektir.

İşte bu nedenle CBRE’nin EMEA Sermaye Piyasaları ekibi gayrimenkul yatırım topluluğunda dünya lideridir. Danışmanlık, yatırım satışları, edinimler ve finansmanı kapsayan tam entegre bir hizmet sunan ekibimiz, müşterilerimizin beklentilerini sürekli olarak aşma konusunda başarılı bir geçmişe sahiptir.

Sermaye piyasası hizmetlerimiz:

 

  • Gelir getiren mülk ve portföyleri belirlemenize, edinmenize ve satmanıza yardımcı olabilir, önemli ticari koşullar konusunda müzakerede bulunarak riskinizi asgari düzeye çekebiliriz
  • Tüm ticari mülk türlerinde müşterinin borç ve özsermaye koyma gereksinimlerini yönetebiliriz
  • Ayrıca işletme düzeyinde birleşim ve satın alımlar, sermaye artırma, halka açılma öncesi danışmanlık ve kurumsal düzeyde stratejik değerlemeler konusunda da destek sunuyoruz

Gayrimenkul yatırımı satışlarında başvurulacak öncelikli şirket olmanın yanı sıra, sermaye piyasası danışmanlarımız ile müşterinin stratejik planlarını gerçekleştirebilmek için dünyanın en etkin sermaye oyuncularıyla yakın ilişkilerimizden yararlanabilmekteyiz. İster spesifik mülk uzmanlığı, ister yapılandırma ve fonlandırma şekline ilişkin kurumsal finans danışmanlığı olsun, ekibimiz, en zorlayıcı gayrimenkul güçlüklerini çözmek üzere içgörü ve derin finansal uzmanlık sahibidir.

Son on yılda, gayrimenkul hizmetleri sektöründe birleşmeler sonucu az sayıda gerçek anlamda küresel oyuncuyu ortaya çıkarmıştır. CBRE olarak finansal danışmanlık ve aracılık uzmanlığı konusundaki benzersiz kombinasyonumuzla, piyasa lideri olarak kabul ediliyoruz.