Kiracı memnuniyeti, şirketinizin başarısı için kilit öneme sahip olup kira gelirinizin devamlılığını sağlamakta ve gayrimenkulünüzün mülk değerini korumaktadır. Proaktif gayrimenkul yönetimi, kiracıları dinlemek ve hangi düzeyde hizmete en çok değer verdiklerini bilmek anlamına gelir.

Gayrimenkul yöneticilerimiz güvenilir ve yenilikçi süreçlerden faydalanan, gayrimenkul profesyonelleri için uluslararası iş birliği ve bilgi paylaşımına önem veren değerli platformun üyeleridir.

Binanın operasyonel performansını kullanıcıların ticari hedefleriyle aynı eksende tutarak gayrimenkulün değerini en üst düzeye çıkarıyoruz.

Binaların yönetimini içlerindeki işletmelere ve hizmetlerimizi sizin hedeflerinize göre ayarlayarak ihtiyaçlarınızı öngörebiliyor, meseleleri henüz sorun hâline gelmeden çözebiliyoruz.


Dünya çapında tedarik, lojistik ve muhasebe 

 
Benzersiz bir mülk yönetimi hizmetleri yelpazesi sunmakta ve size gayrimenkulünüzün ömrü boyunca destek vermekteyiz. CBRE, sanayi ve lojistik, perakende, ofis ve simgesel “Prestijli Mülkler” gibi her türlü sektörde, her bir varlık türü için gayrimenkul yönetimi, kiralama idaresi, tesis yönetimi, kiracı hizmetleri, tedarik ve muhasebe gibi çok farklı uzmanlık gerektiren hizmetler sağlamaktadır.

 

Veri odaklı gayrimenkul anlayışı

 
Piyasayı etkileyen trendleri izlemeyi işimizin bir parçası hâline getiriyor ve gerektiğinde sektörel görüşlerimizi sizinle paylaşıyoruz. Ayrıca küresel ölçekte farklı alanlarda veriler topluyor ve ticari gayrimenkul alanına ve yönetimine öncü nitelikte ışık tutuyoruz.

Yönetim portföyümüzün genelinde verileri birleştirip karşılaştırmak suretiyle, mülk sahiplerine mülklerinin güçlü ve zayıf yönlerini daha iyi anlama fırsatı sunuyor ve bunlarla en yüksek yatırım getirisini almalarını sağlayacak olan daha güvenilir yatırım planlaması için temel oluşturuyoruz.