Tüm mülk türlerinde kâr-zarar dengesini etkileyen ve modernleştirilmiş iş yerleri sağlayan sektör lideri tesis yönetimi, proje yönetimi, aracılık ve portföy ile danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz.

Küresel İş Yeri Çözümleri (GWS), tesis yönetimi, proje yönetimi, danışmanlık ve aracılık hizmetleri yoluyla her boyuttan kullanıcıları destekleyen bir CBRE bölümüdür. 

Müşterimiz olarak maliyet ve riski azaltan, alanınızı daha iyi yöneten ve verimliliği artıran gayrimenkul çözümlerinden faydalanırsınız. Ofis, perakende satış mağazası, laboratuvar, veri merkezi, üretim ortamı ya da sanal bir yer olması fark etmeksizin, iyi yönetilen bir iş yeri, iş sonuçlarına doğrudan katkıda bulunur, kaliteyi, markayı ve çalışanlarınızla ilişkiyi geliştirir.

Misyonumuz ‘iş yeri’ kavramını yeniden tanımlamaktır, çünkü her iş yerinin bir rekabet avantajı hâline gelebileceğine inanıyoruz.


Her adımda iş yeri desteği


Kullanıcıları gayrimenkul ömrünün tamamında destekliyoruz: Gayrimenkul arayışından planlama ve edinim, tasarım ve inşaat, gayrimenkul bakımı ve tesis yönetimi, ek geliştirme ve nihayetinde mülk satışına kadar.

Entegre ve piyasa lideri iş yeri hizmetlerimiz, büyük küresel finans, ilaç, teknoloji, üretim ve akaryakıt ve benzin şirketlerini içeren müşterilerimiz için hayati öneme sahip olduğunu kanıtlamıştır ve tekil ikonik binalar ve stadyumlardan her iş yeri türünde uluslararası Fortune 500 şirketlerinin büyük portföylerine kadar uzanmaktadır. 

Başka hiçbir şirket, tüm iş ortamı türlerinde sahip olduğumuz deneyimin derinliği ve genişliğiyle yarışamaz.


Dünya genelindeki gayrimenkul çözümleri


Dünya genelinde 77 ülkede bulunan uzmanlarımızla, yanı başınızda ve dünyanın dört bir yanında gayrimenkul çözümleri sunacak ölçek ve uzmanlığa sahibiz.

Dünya genelinde başka hiçbir sağlayıcıda olmadığı kadar yerde yaşamsal öneme sahip teknik hizmetler ve bakımı kendi başımıza gerçekleştirme gibi benzersiz bir yeteneğe sahibiz. Bu hizmetleri kendi başımıza sunma şeklindeki bir yaklaşımın kaliteyi artırdığı, maliyeti düşürdüğü ve riski azalttığı kanıtlanmıştır.

Hedefimiz çalışanların ve portföylerin en yüksek performansı göstermesini mümkün kılmaktır. İşinizin boyutu ve yeri ne olursa olsun, size coğrafyaya, iş yeri türüne ve istenilen sonuçlara özel hâle getirilmiş özel bir çözüm sunacağız.

Aynı zamanda boyutumuz ve ölçeğimiz de esneklik yaratır. Farklı piyasalara hizmet vermenin yanında, başka hiçbir şirkette olmayan bir şekilde yerinde sorun çözecek ve değer yaratacak kaynaklara sahibiz.