CBRE olarak bir binanın ömrünü önemsiyoruz. Siz kusursuzluk istiyorsunuz. Biz de öyle.

O yüzden, kusursuzluk hâlihazırda mevcut değilse, Proje Yönetimi ekibimiz size bunu inşa etme konusunda yardımcı olacaktır. CBRE’nin deneyimli Proje Yönetimi profesyonellerinden oluşan yerel gücü, 5.000’in üzerinde profesyonelden oluşan küresel ağıyla desteklendiğinde, projeniz için avantajlar sağlar. İş gereksinimlerinizi karşılamak için iş yerleri tasarlayacak, donatacak ve uyarlayacağız.

İster yeni bir genel merkez inşa edin, ister yeni bir genel merkeze tanışının, ister mevcut bir ofis, perakende mağazası veya sanayi/lojistik alanına taşının, işiniz nerede faaliyet gösteriyor olursa olsun, istediğiniz iş yerini elde etmenizi sağlamak için uzmanlara sahibiz.

Temel hizmetlerimiz, sizin gerekliliklerinize göre ayarlanabilir ve aşağıdakileri içerir:

  • Proje ve Maliyet Yönetimi
  • Ana müteahhitlik
  • Tasarla-inşa et (D&B) hizmetleri
  • Taşınma yönetimi

Kurumsal gayrimenkul alanındaki güvenilir lider olarak, iş yerinizde ölçülebilir bir fark yaratan iyileştirmeleri belirleyerek uygulamaya koymanızı sağlayacağız. Bu, esnek çalışma çözümlerine sahip olan mevcut bir iş alanının daha esnek, mobil ve motive bir işgücü elde etmenizi sağlamak için optimize edilmesi anlamına gelebilir.


Proje Maliyeti, Programı ve Risk Yönetimi

 

Proje tasarruflarının %80’inin inşaat öncesindeki aşamalardan kaynaklandığını biliyoruz. İnşaat proje yönetimi konusundaki deneyim ve uzmanlığımız, size istediğiniz ofis ortamını kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda size tasarruf da ettirecektir.

CBRE, risk azaltmayı sağlarken önemli değişikliklerin düzgün ve kolay bir şekilde gerçekleşmesine de yardımcı olur. Yüklenici ilişkisi ve tedarikçi ilişkisi yönetimi boyunca sermayenizin etkili bir şekilde harcanmasını sağlayacak, piyasayı fırsatlar açısından tarayacak, ofis donatım giderlerini gözden geçirecek, tam planlama ve değişiklik yönetimi programları sağlayacak ve bir yandan da durum değerlendirmesi ve portföy stratejisini yürütüp her türlü yasal ve sağlık ve güvenlik gerekliliğiyle ilgileneceğiz.


Danışmanlık hizmetleri

 

  • Ekibinizle ortak konumda bulunan bir ‘proje yönetimi ofisi’ (PMO) kurabiliriz; bu da CBRE uzmanlığının, bize ne zaman ve ne konuda ihtiyacınız olursa olsun size yardımcı olmaya hazır olacağı anlamına gelir.
  • Hizmetimiz, özel bir kaynak olarak bulunan ya da yerel ofisten değişken olarak elde edilebilen mali tasarruf çözümlerini belirlemenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Proje Yönetimi hizmetleri

 

  • Ayrıca projeye göre dış işler de üstlenebilmekteyiz. Konu ister önemli bir ekipmanınızın yükseltilmesi ya da onarım organize edilmesi olsun, size en iyi teklifi bulacağız.
  • Planlama danışmanlığı, ticari güvence, karşılaştırmalı değerlendirme ve maliyet yönetimi hizmetlerimiz, size bütçenizi tasarlama ve sermaye portföyünüzle ilişkili risk ile maliyeti yönetme konusunda yardımcı olacaktır.
  • CBRE, ister soğutucu yenilemesi, ister bir milyon metrekarelik bir ofisin donatımı söz konusu olsun, proje bazında maliyet yönetimi de gerçekleştirebilir.

Bir sonraki projenizde seçeceğiniz partner olmayı dört gözle bekliyoruz!