Sorumlu ve sürdürülebilir iş uygulamalarına bağlıyız


CBRE olarak müşteri, tedarikçi, çalışan, topluluk ve paydaşlarımız üzerindeki etkimizi ciddiye alıyoruz. Sunduğumuz gayrimenkul hizmetlerinin kalitesi için olduğu kadar, iş yapma şeklimiz için de geniş ölçüde takdir görmeyi hedefliyoruz.

İlgimizi en fazla etkiyi gösterebileceğimize inandığımız alanlara yoğunlaştırıyoruz:
  • İnşa edilmiş gayrimenkullerin iklim değişikliğine etkisini azaltmaya yardımcı olma
  • Topluluklarımızın kalitesini ve başkalarının yaşamını iyileştirmek için yetenek, enerji ve kaynaklarımızı doğru kullanma
  • Çalışanlarımıza bir yandan güvenli ve etik bir iş yeri sağlarken, bir yandan da tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olma

 

 

Kurumsal Sorumluluk Raporu

2017 CR Report 2017 KR Raporu, Sorumluluğun Paylaşımı – 2017 Kurumsal Sorumluluk Raporu, CBRE’nin ticari Gayrimenkul sektöründe öncülük yaptığı ve başarılı olduğu bir çok sorumlu ticari teamüllere dikkat çekmektedir. Bu rapor, Global Raporlama İnisiyatifi (GRI) - Özet Model standartına uygun şekilde hazırlanmıştır ve kurumun Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesinin (United Nations Global Compact) uygulanmasına yönelik ilerleyişini içerir. Rapor, ayrıca Sürdürülebilir Muhasebe Standartları Kurulu (SASB) tarafından geliştirilen Gayrimenkul Hizmetleri Sürdürülebilir Muhasebe Standartlarında önerilen açıklamaları da içerir.

CBRE, 2007’den beri kurumsal sorumluluk raporunu yayınlamaktadır. Daha önce yayınlanan raporları burada bulabilirsiniz. 

Avantajla Birlikte Sorumluluk Gelir

 

CBRE, sorumlu iş yapmanın yapı taşlarına oturan temelimizde yükselmeye devam etmektedir.
Odak alanlarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz.

Politikalarımız

Titiz yönetişim yapımız, müşteri, hissedar ve çalışanlarımıza doğruluk ile hizmet verebilmemizi sağlamaktadır.

Topluluklar ve Bağış

CBRE olarak, çalışanlarımızın yaşayıp çalıştığı topluluklara ve ayrıca ihtiyacın en yoğun olduğu topluluklara destek vererek değer katmak suretiyle sorumlu işletme rolümüzü yerine getirmeye kendimizi adamış durumdayız.