Tüm diğer şirketlere göre daha geniş ve daha derin yeteneklere sahip olan CBRE, dünyanın önde gelen tam donanımlı gayrimenkul hizmetleri ve yatırım kuruluşudur.

CBRE Group, Inc., 2016’daki 13,1 milyar dolarlık geliri ve 75.000’in üzerinde (iştirak ofisleri hariç) çalışanıyla, dünyanın en büyük ticari gayrimenkul hizmetleri ve yatırım firmasıdır. CBRE, 2008 yılından bu yana Fortune 500 listesinde yer bulmaktadır ve 2017’de 214. sırayı almıştır. Ayrıca Lipsey Company tarafından 16 yıl arka arkaya sektörün en önde gelen markası seçilmiş ve beş yıl üst üste Fortune dergisinin gayrimenkul sektöründe “En İmrenilen Şirketler”inden biri olmuştur. “CBG” sembolüyle New York Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmektedir.

CBRE Türkiye, Abu Dhabi Investment Authority (ADIA) adına Çırağan Kempinski Otelinin edinim danışmanlığı ile 1994 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 2002 - 2011 yılları arasında, Türkiye’deki hizmetler franchise operasyonu olarak yürütülmüş ve 2012 yılında CBRE Türkiye ofisi CBRE Group’un tamamına sahip olduğu bir ofis hâline gelmiştir. Şirket, o günden bu yana CBRE’nin ticari gayrimenkul hizmetlerindeki küresel liderliğini yansıtacak ve müşteriler için eksiksiz hizmetler sunacak şekilde Türkiye’de hızla yatırım yapmakta ve büyümektedir.

CBRE tesis yönetimi, aracılık hizmetleri ve proje yönetimi, mülk yönetimi, yatırım yönetimi, değerleme & danışmanlık hizmetleri, gayrimenkul kiralama, stratejik danışmanlık, gayrimenkul satışları, mortgage / ipotek hizmetleri ve geliştirme hizmetlerini içeren geniş bir entegre hizmetler yelpazesi sunmaktadır.


RISE Değerlerimiz 

 

Saygı

Başkalarının fikirlerini dikkate alarak hareket etmekte ve güven aşılayarak iş birliğini teşvik etmek için bilgileri açıkça paylaşmaktayız.

Hizmet

Müşterilerimizin yaşadığı güçlüklere şevk ve özenle yaklaşıyor, doğru insanları, sermayeyi ve fırsatları birbirine bağlayarak uzun süreli ilişkiler kuruyoruz.

Doğruluk

Hiçbir birey, hiçbir anlaşma, hiçbir müşteri şirketimize olan bağlılığımızdan ve temsil ettiklerimizden daha büyük değildir.


Kusursuzluk

Bıkıp usanmadan müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımız için kazandıran sonuçlar yaratmaya odaklanıyor.

Dönüm Noktalarımız

 
CBRE, ticari gayrimenkul alanında en önde gelen otorite olarak geniş ölçüde tanınmaktadır.

DÖNÜM NOKTALARINI GÖRÜN

 

Geçmişimiz


CBRE’nin nasıl dünyanın en büyük gayrimenkul hizmetleri şirketine dönüştüğünü keşfedin.

GEÇMİŞİ GÖRÜN